Dzīves elpas” VIESISTABĀ viesojas Jānis Vītols – vieds un gaišs cilvēks, kura paša visa dzīve ir garīgais ceļš.

Ceturtdienā, 1.martā, plkst.19.30

“Dzīves elpas” viesistabā

Jānis Vītols –

vieds un gaišs cilvēks, kura paša visa dzīve ir garīgais ceļš.

 

Jāni Vītols dziedošās Vītolu ģimenes tētis.

Jānis, vieds un gaišs cilvēks, kura paša visa dzīve ir garīgais ceļš. Holodinamika, Cigun, latviskā dzīvesziņa – tie ir tikai daži aspekti, caur kuriem Jānis ir nonācis pats pie savām atziņām un metodēm, ko vēlas ne tikai parādīt, bet arī iemācīt katram pielietot savā dzīvē pašam.

Jānis:

“Visu, kas tevī krājies, pārveidot mīlestībā. Pašsaprotami, tomēr ne vienmēr vienkārši. Kā patiesi mīlestībā pārveidot savā prātā, sirdī un ķermeņa kaitēs savāktos aizvainojumus, nesapratni, neiecietību, dusmas, naida uzplaiksnījumus un nožēlas smeldzi, īgnumu pret sevi, dzīvi un likteni, graujošus uzbangojumus un nevarības nogulsnes, un visu citu, ko nezini, kā panest vai nomest? Dzīve ir gudra. Ja tā dod uzdevumus, tad paredz veidus kā tos atrisināt.” 

__________________________

Tā ir jauna iespēja padarīt savu dzīvi bagātāku ar cilvēkiem un notikumiem. 

 

 

PIEDALIES ZIEDOŠANĀ.

Ja vēlies pateikt paldies par tikšanos VIESISTABĀ un caur to vēl piedalīties labdarības žestā, Tev ir iespēja gan pirms, gan pēc vebināra ziedot brīvi izvēlētu summu. Reģistrējies vebināram, lai saņemtu saiti uz vebināru zāli un paroli, un papildus veic ziedojumu, izmantojot zemāk esošo formu. Vairāk lasi šeit.

 

"VIESISTABA"
Cena: €3.00

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.