“Dzīves elpas” VIESISTABĀ viesojas ANDRIS CIEKURS – “Gaismas tīmeklis” aizsācējs

Piektdienā, 14. septembrī, plkst.19.30

“Dzīves elpas” viesistabā

ANDRIS CIEKURS – “Gaismas tīmeklis” aizsācējs

 

 

 Kas tu esi?

Te būs atbilde caur manu sarunu ar sevi: – Kas tu esi? – Andris! – Burvīgi, palaid to vaļā. Kas tagad esi? – Es esmu programmētājs, vīrs, tēvs. – Lieliski, laid vaļā, kas tagad esi? – Esmu gaiša būtne šajā pasaulē – Gaiša būtne, pasakaini. Tagad palaid vaļā arī to. Kas esi? – Esmu enerģija. – Palad vaļā. Kas esi tālāk? – Esmu apziņa. – Kas kļūsti, kad palaid vaļā apziņu? – Es kļūstu par visumu, vienots ar visu kas ir. – Nu skaisti. Kas notiek, kad palaid šo visumu vaļā? – Tad es vairs neesmu nekas. – Palaid vaļā šo neko. Kas tagad esi? – Tagad es varu būt jebkas. Esmu un neesmu vienlaicīgi. – Palaid vaļā šo potenciālu būt par jebko, esību un neesību. Kas esi? – Tagad es vairs nezinu kas esmu – Palaid vaļā šo neziņu. Kas esi tagad? – Tagad es esmu kaut kas, ko vārdos nevar izteikt. Tā ir vienkāršī sajūta. – Palaid vaļā šo vārdos neizsakāmo sajūtu. Kas esi tagad? Pienāk brīdis, kad fiziski vairs nespēj atbildēt uz šo jautājumu. Pēdējie slāņi ir visāķīgākie. Un tajos cilvēki iestrēgst visvairāk. Bet vienā brīdī saproti, ka tur vairs nekā nav. Ne tukšuma, ne neziņas, pat ne koncepta par sajūtu. Slāni pa slānim ir nojaukts viss, kas bija priekšā. Un tajā brīdī ieraudzīsi, kas esi.

Andris Ciekurs

 

Tikšanās reizē ar Andri mūsu saruna būs par šīm tēmām:

Emocijas, intelekts, jūtas un esība. Smalkā struktūra caurvij cilvēku – slāni pa slānim bagātinot ar plašāku redzējumu un spēju dzīvot dažādās pasaulēs vienlaicīgi. Vienlaicīgi, bet saskanīgi. Visu šo kopā saista uzmanība. Bez uzmanības pasaulē nebūtu nekā.Tā ir kā gaisma, kurā uzplaukt dzīvība. Un, jo tīrāka uzmanība, jo vairāk ir spēka, dziļāka izpratne un miers. Nemiers nāk no nespējas kaut ko aplūkot vai piedzīvot – no bēgšanas. Un tā savukārt ir ierobežota uzmanība. Atbrīvojot uzmanību, nemiers izgaist.

Mums katram nepieciešama uzmanība. Tas ir dzīvības eliksīrs. Tas ir kā gaiss, ko elpojam. Bez tās apstājas viss pārējais. Ja uzmanību nedabūjam no sevis, nākas prasīt to no citiem. Un sākas atkarības un manipulācijas. Viss tikai tādēļ, ka cilvēks neizprot šo pamata lietu visumā. Un ir tik daudz apkārt cilvēkam, kas nav redzams. Bet tas ir jūtams. Jebkas, ko cilvēks jūt ir īsts. Sajūtas nekad nemelo. Tomēr mūsu interpretācija par tām bieži tiek aizēnota ar vēlmēm un bailēm. Un rodas daudz pārpratumi.

Vai esi kādreiz bijis nulles punktā? Kad apstājas viss. Paliek tikai tīra esība un bezgalīgs miers. Un šajā mierā viss sāk mainīties pats no sevis. Mūžīgā kustība.

Un pazūdi Tu. Un pazūd viss. Un paliek tikai tas, kas ir īsts.

 

__________________________

Tā ir jauna iespēja padarīt savu dzīvi bagātāku ar cilvēkiem un notikumiem.  

Reģistrējies laicīgi un esi kopā ar mums!

Pieteikties uz vebināru  iespējams 

līdz 14.septembrim, plkst.19.00

 

 

PIEDALIES ZIEDOŠANĀ.

Ja vēlies pateikt paldies par tikšanos VIESISTABĀ un caur to vēl piedalīties labdarības žestā, Tev ir iespēja gan pirms, gan pēc vebināra ziedot brīvi izvēlētu summu. Reģistrējies vebināram, lai saņemtu saiti uz vebināru zāli un paroli, un papildus veic ziedojumu, izmantojot zemāk esošo formu. Vairāk lasi šeit.

 

"VIESISTABA"
Cena: €3.00

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.