“Dzīves elpas” piektās dzimšanas dienas

lielais gada plāns!

Tavas šī gada iespējas kopā ar “Dzīves elpu”

 Viss sākās pavasarī pirms pieciem gadiem. No idejas un dažiem vebināriem nedēļā mēs esam izauguši par vienu no spēcīgajiem un visaptverošākajiem virtuālas apmācības projektiem latviešu valodā. Mēs esam nemitīgā virzībā uz priekšu un, kas zina, varbūt 10 gadu jubilejā ar mums kopā būs arī dažādas valodās runājoši un domājoši cilvēki. Mums nav robežu tajā, ko vēlamies sasniegt. Mēs gribam pēc iespējas vairāk dot un pēc iespējas vairāk cilvēkiem visā pasaulē.

Un 2018. gads ir ne tikai mūsu jubilejas gads, bet arī lielu pārmaiņu gads, par ko mēs ļoti priecājamies, un esam gatavi augt un attīstīties vēl vairāk.

Šogad mums ir padomā daudz un dažādi pasākumi, bez mums un jums jau ierastajiem vebināriem.

Lai Tu varētu būt ar mums un plānot savu laiku un iespējas, nākam pie Tevis ar

 2018. gada lielo notikumu plānu.

Jau pavisam drīz -

 No 15.- 20.novembrim,

Samits “Es, tā ir Latvija”

Mūsu mīļās Latvijas 100 dzimšanas dienas nedēļā nāksim pie jums ar samitu “Es, tā ir Latvija”. Viss ir mūsos, visas atbildes, visi jautājumi un arī mūsu dzīve sākas mūsos. Tā ir enerģija, ko izstarojam un gaisma, ko dodam. Tas ir viss, kas ir ap mums. Tā ir arī mūsu Latvija. Kādi esam mēs, tāda ir mūsu mīļā Zemīte. Par to arī būs šis samits.

Seko līdzi un esi kopā ar mums.

 No 26.novembra –10.decembrim,

Ceļojums - retrīts 

"Kostarika - Tava realitātes"

http://retriti-kostarika.mozello.lv/

Pieteikties vari jau šodien, rakstot uz e-pastu
dzīveselpa@dziveselpa.lv

 Tev ir iespēja jau tagad ielikt savos plānotājos un nodomos šos pasākumus.

Iespējams, ka nākot  tuvāk, kādam notikumam būs nelielas izmaiņas, paliec elastīgs.

Un pilnīgi iespējams, ka tas vēl nav viss.

Mēs mīlam radīt idejas procesā.

Mēs bijām kopā ar Tevi -

 No 17.–27.septembrim,

Rudens retrīts 

“Tava realitāte - mirklis kuru piedzīvo"

Turcijā, Akcay

Pagarini vasaru. Tu vēl varēsi notvert aizejošo sezonu aiz astes. Un baudīt viena Turcijas reģiona burvību ar ceļojumiem laikā un telpā, ar pārgājieniem un meditācijām maģiskās vietās, ar piedzīvojumu uz kuģīša, ceļojot pa tuvējām salām, iepazīstoties ar turku virtuvi un baudot kolorīto turku tirgu. 

“Realitāte ieskauj mūs neatkarīgi no tā, vai mēs to gribam vai nē. Jebkurā vietā un jebkurā brīdī. Tā ne tikai ietver mūs. Objektīvā realitāte vienmēr ir dialogā ar mums. Reizēm ir visai sarežģīti sadzirdēt to, izprast tā nozīmi, atbildēt uz to. Ar  vienu mācību stundu vien nepietiks…” /N. Nadeždins/

TIEŠI TĀPĒC MĒS TIEKAMIES, LAI PIEDZĪVOTU ŠO MIRKLI 

 No 12.–15. jūlijam,

 “Dzīves elpas” jubilejas 

APZINĀTĪBAS NOMETNE

Salacgrīvā

http://dziveselpa.lv/apzinatibasnometne-2018/

Vasara nav iedomājama bez “Dzīves elpas” nometnes. Šoreiz mūsu mērķis ir palīdzēt ikvienam cilvēkam dzīvot savu dzīvi apzinātāk.Apzinātība ir mūsu sākotnējā būtība. Kā iemācīties dzīvot apzināti: būt šeit un tagad, uzņemties atbildību par visu notiekošo dzīvē, saudzīgi izturēties pret visu dzīvo, vērot sevi no malas un lūkoties uz visu caur sirdi.

Kopā mēs mācīsimies apzināt sevi, savu ķermeni, sava domas, apkārtējo pasauli un cilvēkus sev apkārt.

 No 20.aprīļa – 29.aprīlim,

Pavasara retrīts Turcijā

http://dziveselpa.lv/pavasara-retrits-2018/

 

2017.gada septembrī mēs tikāmies rudens retrītā Turcijā. Šī zeme ir skaista un dodoša visos gadalaikos, tāpēc šogad mēs piedāvāsim retrītu divas reizes. Arī pavasarī. 10 dienas kopā ar sevi, ar līdzīgi domājošiem, ar jūru, kalniem un dabu. Piedzīvot savu transformāciju caur meditācijām un citām spēcīgām  praksēm. Doties pārgājienos. Sajust šīs zemes īpašo enerģiju, iepazīt tās kolorītu un bagātību – cilvēkus. Iemēģināt savu roku ebru  mākslā.

Mēs esam arī facebook.com “Dzīves elpas”Turcija 2018.

No 26.marta – 3.aprīlim,

“Lielā Dzimšanas dienas atkalredzēšanās”

Tās būs veselas 13 dienas, kad varēsiet būt kopā ar visiem Dzīves elpas pasniedzējiem tās vēsturē. Satikt, atkalredzēties un uzzināt, kas viņu dzīvēs pa šo laiku noticis un mainījies, un ieklausīties viņu sacītajā šodien.

Tev būs iespēja šajā laikā katru dienu savā e-pastā saņemt vēstījumu no kāda Dzīves elpas pasniedzēja, kurš būs pieejams 24 stundas līdz nākošai dienai, kad atkal varēsi tikties ar citu pasniedzēju.

Tāpat mēs būsim padomājuši par tiem, kas to visu gribēs baudīt sev vēlamā laikā un vietā. Tā būs jauka, sirsnības un mīlestības piepildīta atkalredzēšanās.

 

 No 15.februāra - 7.martam,

“21 Diena Gaismā” 

http://dziveselpa.lv/21diena/

Lai pavērtu Tev iespēju īpašā piedzīvojumā un pieredzē saprast vai aptvert, atvērties vai sekot savam Augstākajam potenciālam!

Kopā 21 dienu - darīsim to, ko mēs katrs vislabāk protam, ļaujoties būt par instrumentiem Dieva rokās, ar tīru nodomu un mērķi - radīt tādu Gaismas, Harmonijas, Mīlestības lauku visiem iesaistītajiem, kurš kļūtu par neizkustināmu pamatu katra Dievišķā un Augstākā potenciāla pamodināšanā un iedzīvināšanā. 

Kā mums ir gājis iepriekšējos četros ceļojumos, uzzini šeit FORUMĀ

 No 23.-31. janvārim

Akcija “Zelta Fonds”

Dzīves elpas darbības piecu gadu laikā ir notikuši vairāk kā 1500 vebināru.Tā nu mēs atveram Tev mūsu “Zelta fondu”. Tā ir nodarbību izlase no dažādiem “Dzīves elpas” vebināru ierakstiem no dažādiem pasniedzējiem. Tev būs iespēja veselu nedēļu katru dienu noklausīties kādu no nodarbībām bez maksas. Šie video būs pieejami līdz 31.janvārim.  Savukārt, būs arī vēl papildus iespēja - iegādāties vērtīgu nodarbību ciklu ierakstus ar Dzimšanas dienas atlaidi.

 

 No 19.-21. janvārim,

”Ziemas Lielais saiets”

Latvijā, retrīts “Pļavnās”

Tiksimies brīnišķīgā un enerģētiski ļoti jaukā vietā, viesu namā “Pļavnas”, lai ieklausītos sevī, lai sajustu, kādos viļņos mēs katrs vibrējam, kā šo vibrāciju padarīt gaišāku un harmoniskāku.  Tādu, kurai var uzticēties un, uz kuru paļauties. Kā, izmatojot mūsos no dabas ieliktos resursus, tiekties uz tādu sevi, kāds Tu patiesi vēlies būt. Vienu reizi par visām noticēt sev un doties savā ceļā.

 

 No 13.-14. janvārim,

Ziemas Lielais saiets”

Latvijā, seminārs Rīgā

Seminārā galvenais mērķis ir iedot ikvienam pēc iespējas vairāk iespēju un instrumentu, lai mainītu savu apziņu, savu domāšanu, lai ieraudzītu savas prāta spējas.

Pievienojies mums sociālajos tīklos:

Copyright © 2017. Dzīves Elpa

Par šī produkta kvalitāti un saturu pilnībā atbild tā autors un izveidotājs. Šis produkts ir izglītojoša satura un nesatur lietotāja garantijas kāda specifiska mērķa sasniegšanai.  Kā arī “Dzīves elpa”, kas šajā gadījumā ir tikai produkta virzītājs un veicinātājs, neatbild par jebkādiem ieguvumiem un zaudējumiem (materiāliem un nemateriāliem), kuri varētu būt radušies vai asociēti kā radušies šī produkta izmantošanas gadījumā. Iegādājoties šo produktu jūs esat apliecinājuši, ka piekrītat šo noteikumu atrunai. Produktu aizsargā autortiesības un tas paredzēts tikai individuālai izmantošanai. Jebkāda iegādātā produkta publiskošana, kopēšana, drukāšana vai pavairošana uzskatāma par autortiesību pārkāpumu. 

<div id="ib2-bottom-slider-main" class="ib2-wsection-el ib2-section-el ib2-slider-el" data-el="wsection" data-animation="none" data-delay="none" data-border-type="single" data-img-mode="upload"> <div class="el-content" style="background-color:#CCC; padding: 20px 0px 10px; opacity: 1; border-color: rgb(168, 157, 157) rgb(51, 51, 51) rgb(51, 51, 51); border-width: 2px 0px 0px; box-shadow: 0px 0px 8px 3px #c2c2c2; border-top: 2px solid rgb(168, 157, 157)"> <div class="el-content-inner container" style="margin: 0px auto; width: 948px;"> <div class="el-cols" style="max-width:100%; width:100%;"> <div id="ib2-bottom-slider-main-box" class="ib2-section-content" style="min-height: 50px; max-width: 100%; margin: 0px auto; width: 948px;"> <div id="ib2_el_slidertext" class="ib2-content-el ib2-text-el" data-el="text" data-shadow="none" data-animation="none" style="position: relative;"> <p>This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.</p> </div> </div> </div> </div> </div> </div>