“Dzīves elpa” kopā ar Tevi piedalās labdarībā

 

Laikā, kad pār pasauli vairāk kā citkārt valda labestība un došanas prieks,

arī mēs „Dzīves elpā” gribam aizsākt jaunu tradīciju un veikt labu darbu.

 

charityclassic-give-golf-dine-960x410

Nu jau vairāk kā pirms diviem gadiem, „Dzīves elpā” Tev radās jauna iespēja – viesoties mūsu VIESISTABĀ un iepazīt interesantus cilvēkus. Šīs ir bezmaksas tikšanās. Un  brīnumu laikā, decembrī, mēs aizsākām labu tradīciju, dot iespēju pateikt paldies par šīm tikšanās reizēm – ziedojot.

 

Pēc katras VIESISTABAS tikšanās, kopējais ziedojums tālāk tiks novirzīts labdarībai un mēs pēc tam Tev pastāstīsim, cik lielu summu mēs esam saziedojuši un kādai labdarībai novirzījuši. Mūsuprāt tā ir vēl viena jauka iespēja ikvienam no mums darīt labu darbu, izjust gandarījumu un padarīt pasauli labāku.

 

Tu vari rīkoties divējādi!

  1. Kā līdz šim, reģistrējies vebināram, un pirms nodarbības Tu saņemsi vēstuli ar aktīvo saiti uz vebināra zāli un paroli iekļūšanai. Un Tu varēsi brīvi piedalīties visā, kas notiek. 
  2. Ja vēlies pateikt paldies par tikšanos VIESISTABĀ un caur to vēl piedalīties labdarības žestā, Tev ir iespēja gan pirms, gan pēc vebināra ziedot brīvi izvēlētu summu. Reģistrējies vebināram, lai saņemtu saiti uz vebināru zāli un paroli, un papildus veic ziedojumu, izmantojot zemāk esošo formu.

Šādi Tev ir iespēja parūpēties par vienmērīgu labumu plūsmu Visumā un novērtēt iespēju piedalīties “VIESISTABĀ” kā kaut ko svarīgu sev, kā arī iesaistīties, lai kopīgi palīdzētu tiem, kam tas šobrīd ir ļoti vajadzīgs.

“Dzīves elpas” viesistaba un “Labdarības lapa” saka paldies visiem ziedotājiem

 

 

 

Par šīs biedrības dibinātāju Amandu Grasi un biedrības darbu vairāk vari uzzini šeit

 

_________________________

P.s. Tu brīvi vari izvēlēties paldies/ziedojuma summu, tomēr aicinām izvēlēties summu ne mazāku par 2.00 Eiro, jo pretējā gadījumā gandrīz visa šī summa aizies PayPal maksājuma apkalpošanai.

 

Un protams, ja Tev nepavisam nav ērti ziedot ar PayPal starpniecību, tad vari to veikt ar internetbankas maksājumu uz kontu:

Biedrība “Dzīves elpa” reģ. 40008263699
Banka:  AS Swedbank  IBAN:  LV62HABA0551043701378

maksājuma uzdevumā norādot “VIESISTABA”

 

Neviens nekad nav palicis nabags dodot. /Anna Franka/

 

"VIESISTABA"
Cena: €3.00

 

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.