E-KURSS

   "DZIEDNIECISKĀ ELPOŠANA"    

 Elpošanas noslēpums ir tāds, ka cilvēks var apzināti kontrolēt savu elpošanu, savu veselības stāvokli caur elpošanu, pagarinot savu dzīvi.

Inga Gromova - alternatīvās medicīnas un sejas jogas pasniedzēja

 Vēlies sākt dzīvot jaunu dzīvi?

Pie katras ieelpas mūsu ķermenī ienāk enerģija un tā mums ir vajadzīga svarīgiem dzīvības procesiem. Pētot daudzas tautu kultūras var secināt, ka katra tauta elpošanu dēvē savā valodā, taču galvenā jēga visiem ir viena -

ENERĢIJA – DZĪVĪBAS SPĒKS.

Ja mēs jūtamies mierīgi, viegli, atvērti, mēs elpojam vienmērīgi, lēnām un viegli.

Kad mēs esam satraukušies, mūsu elpošanas ritms nokļūst, paātrināts.

Kad mēs esam nobijušies un izjūtam bailes, mūsu elpošana parasti tiek aizkavēta, palēnināta.

Kad mēs piedzīvojam bēdas, skumjas, raudam, mēs ieelpojam ar spēku un izelpojam vāji, lēnām. Hroniskas skumjas var izraisīt specifisku stāvokli un slimības, piemēram, plaušu emfizēmu.

Melanholiju un skumju laikā ir vāja izelpa un cilvēki kļūst tukši, izsmelti un nespēj izvadīt laukā enerģiju.

Kad mēs esam dusmīgi, izelpa ir stiprāka par ieelpu. Dusmās mēs izgrūžam visu uzkrāto enerģiju - spēcīga izelpa un zaudējam spēju pareizi uztvert un sajust ienākošo informāciju - vāja ieelpa. Hroniskas, pastāvīgas dusmas var izraisīt astmu.

Pie skābekļa pārsvara, ko izraisa bieža, dziļa ieelpa, palielinās oksidētā hemoglobīna daudzums, kas saistīts ar skābekli, un samazināts atjaunotā hemoglobīna daudzums, kas saistīts ar oglekļa dioksīdu. Tas noved pie oglekļa dioksīda kavēšanās audos, kas atspoguļojas ar elpas trūkumu, sejas pietvīkumu, galvassāpēm, krampjiem, samaņas zudumu un daudzām slimībām.

 

 E - kursā iemācīsies

E-kursā ir iesaistīti elpošanas vingrinājumi no šamaņu kultūras un jogu - pranajamas. Ja praktizētājs šo vingrinājumu izelpos katru dienu, tas ne tikai piepildīs sevi ar dzīvības spēku un atjaunos organismu, bet padarīs sevi spēcīgāku un jaunāku. Piemēram, šamaņu kultūrā ir kāds elpošanas vingrinājums, ko dēvē - JAUNĪBAS ELIKSĪRS.

Pētot šo elpošanu dziļāk, noskaidrojās, ka šis vingrinājums ir saistīts ar mūsu čiekurveida dziedzeri, - Epifīzi, mugurkaulu un tādu svarīgu endokrīno dziedzeri, kā vairogdziedzeris. Izrādās vairogdziedzeris sintezē T3 un T4 joda hormonus un peptīdu hormonu- kalcitonīnu. Tie regulē metabolisma procesus audos un orgānos, kas atbild par šūnu atjaunošanos un noārdīšanos, regulē procesus, kas neitralizē brīvos radikāļus, bet tas nozīmē, ka vairogdziedzeris atbild par novecošanas procesu. Vairogdziedzera hormoni regulē ķermeņa temperatūru un ražo enerģiju. Vēl vairogdziedzeris atbild par hormoniem, kas regulē prāta, psihisko un fizisko attīstību. Tā deficīts grūtniecības laikā noved pie neattīstītas smadzeņu darbības. Pusaudžiem tas regulē augšanu, taču tā deficīts pieaugušam cilvēkam sāk regulēt augšanu platumā. Ar to vairogdziedzera burvīgās īpašības nebeidzas, jo  tas atbild par normālu imūnās sistēmas funkcionēšanu, stimulējot T-šūnu veidošanos ar kurām organisms cīnās ar infekciju.  Vēl nav mazsvarīgs fakts, ka vairogdziedzeris ir saistīts ar vīriešu oliņām un sieviešu- olnīcu. Pie šo orgānu disfunkcijas vairogdziedzeris palielinās. Palielinās arī grūtniecības, menopauzes un pusaudžu periodā.

 Esi jau pieņēmis lēmumu apgūt šo e-kursu?

 Pavēro sevi!

Līdzsvarota cilvēka elpošana atšķiras no stresaina cilvēka elpošanas. Elpošanas vingrinājumi ļauj izvairīties no hroniska noguruma, depresijas, garastāvokļa svārstībām un atbrīvoties no daudzām slimībām:

 • bronhiālās astmas;
 • arteriālās hipertensijas;
 • pneimoniskās sklerozes;
 • plaušu emfizēmas;
 • astmas bronhīta;
 • pneimonijas;
 • stenokardijas;
 • smadzeņu asinsrites traucējumiem;
 • dažām alerģiskām slimībām;
 • hroniska rinīta.

  E-kurss sastāv no 9 nodarbībām 

( 9 dienas, katru dienu savā e-pastā saņemsiet vienu nodarbību)

 E-kursā iemācīsies elpošanu  no pamatiem līdz dažādiem dziednieciskiem elpošanas vingrinājumiem.

 Nodarbībās Tu apgūsi -

1. nodarbība. Elpošanas pamati, uz šīs elpošanas bāzējās ir vairums elpošanas vingrinājumi. Palīdz pie augsta asinsspiediena, regulē sirds un asinsrites darbību.

2. nodarbība.  Elpošanas vingrinājums JAUNĪBAS ELIKSĪRS. Ja praktizētājs šo vingrinājumu izelpos katru dienu, tas ne tikai piepildīs ar dzīvības spēku un atjaunos organismu, bet padarīs sevi spēcīgāku un jaunāku 

3.nodarbība. Elpošana uz sāpošām un problemātiskām vietām. Regulāri elpojot šo tehniku iespējams ne tikai noņemt sāpes, bet izdziedināt problemātiskās vietas.

4. nodarbība. Elpošanas tehnika, lai samazinātu augstu ķermeņa temperatūru. Palīdz karstā laikā, veldzē un atvēsina ķermeņa temperatūru, palīdz pie saulesdūriena un sauleskarstuma.

5. nodarbība. Elpošanas tehnika, kas strādā ar veģetatīvo nervu sistēmu.

 

6.nodarbība. Elpošanas tehnika, kassakārto gremošanas sistēmu.

7. nodarbība. Elpošanas tehnika stresa likvidēšanai. Stresa brīdī nedarbojas svarīgākās sistēmas -gremošanas, reproduktīvā un imūnā, tas bloķē svarīgus procesus šūnās.

8.nodarbība. Uguņojošā elpošanas tehnika. Attīra organismu no šlakām, toksīniem, kaitīgām vielām un sārņiem. Šī elpošana attīra asinis, gļotainos aplikumus plaušās un visas ķermeņa šūnas.

9.nodarbība.  Elpošanas vingrinājums, kas stiprina tūpļa un starpenes muskuli. Skaitās jaunības atjaunošanas muskulis. Maz kurš zina, ka tieši šis muskulis ir atbildīgs par novecošanu.

 

Tev ir iespēja iegādāties 

E-KURSU

"DZIEDNIECISKĀ ELPOŠANA"

ar 30% atlaidi

( līdz 12.11.18.)

38,50-EUR 

Parasti šada kursa cena ir 108,- EUR

E-kurss Dzīves elpā –

  Tev dod iespēju uzsākt mācības jebkurā sev vēlamajā laikā.

Mūsdienu medicīnā daudzas slimības ir ieskaitītas "neizārstējamo" kārtā.  Taču tās nav izārstējamas ar tām zināmajām metodēm, ar kurām cenšas ārstēt mūsu oficiālā medicīna.  Un jebkura slimība kļūst izārstējama tad, kad cilvēks ir gatavs uzņemties atbildību par tās rašanos 

 Veselība - tas ir līdzsvars starp mūsu eksistences veidu un apkārtējo pasauli.

Tā ir harmonija pašam ar sevi un apkārtējo vidi. 

 Esi jau pieņēmis lēmumu apgūt šo e-kursu?

 E-kurss

Dzīves elpā mēs līdz šim esam piedāvājuši apmācību vebināru veidā, tāpat jums ir iespēja iegādāties “Dzīves elpas” pasniedzēju izveidotos produktus, ar kuriem strādāt patstāvīgi.  Arī mūsu “Lieliskie atradumi” dod pieeju veseliem produktu komplektiem par dažādām saistošām tēmām.

No 2017.gada mēs pievienojam vēl vienu formu - e-kursus, kas dos jums dažāda veida priekšrocības:

 • tiks ietaupīti līdzekļi,
 • tiks ietaupīts laiks, jo mācīties varēs jebkurā sev ērtā laikā un jebkurā vietā,
 • būs iespēja atgriezties pie materiāliem un atkārot,
 • atvieglos jūsu laika plānošanu,
 • vēl plašāka piekļuve dažādiem pasniedzēju sagatavotajiem materiāliem.

Šis e-kurss ir kā aizsākuma posms Dzīves elpas jaunajai koncepcijai, kuru jums būs iespēja iepazīt jau tuvāko mēnešu laikā.

Kā notiks E-apmācības un kursi?

 • Izvēlieties sevi interesējošo kursu;
 • Piesakieties apmācībām, aizpildot pieteikuma formu;
 • Veiciet apmaksu par izvēlētajām apmācībām;
 • Saņemiet e-pastā piekļuves datus e-apmācību sistēmai;
 • Iepazīstieties un apgūstiet piedāvātos apmācību materiālus;

Šeit Tev ir iepēja uzzināt vēl vairāk par šo kursu!

 Esi jau pieņēmis lēmumu apgūt šo e-kursu?

 Par šī produkta kvalitāti un saturu pilnībā atbild tā autors un izveidotājs.Šis produkts ir izglītojoša satura un nesatur lietotāja garantijas kāda specifiska mērķa sasniegšanai.  Kā arī “Dzīves elpa”, kas šajā gadījumā ir tikai produkta virzītājs un veicinātājs, neatbild par jebkādiem ieguvumiem un zaudējumiem (materiāliem un nemateriāliem), kuri varētu būt radušies vai asociēti kā radušies šī produkta izmantošanas gadījumā. Iegādājoties šo produktu jūs esat apliecinājuši, ka piekrītat šo noteikumu atrunai. Produktu aizsargā autortiesības un tas paredzēts tikai individuālai izmantošanai. Jebkāda iegādātā produkta publiskošana, kopēšana, drukāšana vai pavairošana uzskatāma par autortiesību pārkāpumu. 

Copyright 2016 (c) All Rights Reserved

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.