DIEVIETES NOSLĒPUMA PIEZĪMES

Dievietes noslēpuma piezīmes ir fantastisks Dzīves elpas komandas kopdarbs. Šis produkts ir unikāls ne tikai “Dzīves elpā”, bet arī Latvijā. Pamatu šim produktam veido informācija no dažādiem avotiem - grāmatām, DVD*, kā arī mūsu praktiskās pieredzes, kas gūta, tos lietojot un adaptējot.

Dievietes noslēpuma piezīmes ir ērta un parocīga virtuāla piezīmju grāmatiņa, ar kuru kopā veidot, stiprināt un noturēt to katras sievietes statusu, kādu mēs esam katra nopelnījušas ar savu piedzimšanas faktu vien – Dievietes statusu!

Agrāk Tu nebiji jaunāka un skaistāka. Un vēlāk Tu nebūsi veca un nepievilcīga. Tu vienmēr biji, esi un būsi Dieviete jebkurā savā laikā un vietā.

Ja vēlies iegūt sev neparastu draudzeni, kura Tev jebkurā vecumā palīdzēs nesatricināmi ticēt savai dievišķajai būtībai un mūžīgai jaunības degsmei un sajūtai, tad Tev tikai jāpastiepj roka pēc šīm noslēpuma piezīmēm, kuras jau bezgala daudz sievietēm ir spējušas padarīt dzīvi par īstu kaifu un baudu.

Mazliet disciplīnas un daudz, daudz neaizēnota izziņas un sajūtu prieka, un – ceļojums var sākties!

 Kopā ar “Dievietes noslēpuma piezīmēm”, Tavā rīcībā būs:

  • Divas nedēļas ar Dievietes noslēpumu (e-grāmata, pdf)
  • Dievietes sajūtu dienasgrāmatu (e-grāmata, pdf)
  • Dievietes domformu lādīte (video vizualizācijas, mp4)
  • Dievietes hormonu labsajūtas formula (video/audio treniņš, mp4 un mp3)
  • Dievietes dabiskā rota (video/audio treniņš, mp4 un mp3)

 

 

Tā būs grāmata ar divu nedēļu garu programmu, kurā katru dienu Tev būs iespēja padomāt par kādu no daudzajiem Dievietes aspektiem. Un, sekojot afirmācijām, lūgšanām un praktiskajiem padomiem, Tu varēsi katru šo jauno aspektu praktiski iedzīvināt sevī.

Šī daļa ir veidota kā materiāls, kuru Tu varēsi lietot (lasīt) datorā vai arī izdrukāt un turpmāk lietot kā grāmatu.

Tā būs dienasgrāmata, kurā Tu varēsi šo divu nedēļu laikā atzīmēt savas sajūtas, to izmaiņas, savus panākumus un pārdomas. Lai palīdzētu Tev uzsākt dienasgrāmatas rakstīšanas paradumu, šajā burtnīciņā Tev jau būs sagatavoti lauciņi, kurus varēsi aizpildīt tieši datorā, vai arī izdrukāt un rakstīt ar roku. Dienasgrāmatā mēs aicināsim Tevi katru dienu veikt sievišķīgu rutīnu, par to, ko Tu šodien ieraudzīji, pamanīji, sajuti un tml. Šāda rutīna Tevī radīs un noturēs spēcīgu savas sievišķās un dievišķās enerģijas plūsmu un apziņu. Un katru dienu Tu varēsi izmērīt savas Dievietes sajūtu (kuru Tu sevī izjūti kā kaut ko tieši Tev raksturīgu un saprotamu) un noteikti paseko līdzi, kā tā mainīsies šo divu nedēļu laikā.

Šī daļa ir veidota kā materiāls, kuru Tu vari lietot (lasīt un aizpildīt) datorā vai arī izdrukāt un turpmāk lietot kā grāmatu. Turklāt, neviens nav teicis, ka pēc šīm divām nedēļām viss beigsies! Tu vari izdrukāt vai pārkopēt datorā šos materiālus tik daudz reižu, cik vien ilgi Tev patīk turpināt savu Dievietes rutīnu.

 Lādītē būs trīs īpaši veidotas video vizualizācijas, lai palīdzētu Tev veidot un pēc tam uzturēt Dievietes sajūtu uz visiem laikiem. Vizualizācijas saturēs īpašas afirmācijas un lūgšanas, kuras Tu atradīsi šajās piezīmēs katrai dienai un Tu varēsi baudīt šo video iedarbību gan jēgpilni un ar apzinātību sekojot tām līdzi, kā arī subliminālā (zemsliekšņa uztveres) līmenī ļaujot spēcīgajiem vēstījumiem ierakstīties Tavā zemapziņā un veidot Dievietes vērtus smadzeņu neironu savienojumus.

 Tas būs video/audio* kurss no trīs daļām.

Ja Tu pildīsi šīs nodarbības regulāri, kopumā tās Tev palīdzēs sakārtot Tavu hormonālo sistēmu tā, ka tas atspoguļosies Tavā ķermeniskajā labsajūtā. Tu palīdzēsi šīm nodarbībām kļūt vēl efektīvākām un atbalstīsi sevi ar sevis mīlēšanu, prieka un sajūsmas izjušanu par savu ķermeni. Un rezultāts būs Tavs Dievietes neatkārtojamais starojums, vieglums, labsajūta ķermenī, un prieks par esību!

 

1. Ievads – paskaidrojošā daļa, kuru ieteicams noskatīties vai noklausīties pirms sāc darboties līdzi video/audio nodarbībās -  “Hormonu rīta noslēpums” un “Hormonu dienas noslēpums”.

2. Hormonu rīta noslēpums – vienkārša (pietiekoši īsa, lai Tu vienmēr spētu tai atrast 10-15 minūtes) praktiskā nodarbība, kuras laikā Tu iemācīsies, kā sev palīdzēt sakārtot savu hormonālo sistēmu. To Tu varēsi izdarīt no rīta, uzreiz pēc pamošanās, paliekot vēl gultā.

3. Hormonu dienas noslēpums – arī šī nodarbība būs tikpat vienkārša un īsa, un to Tu varēsi veikt jebkurā dienas laikā.

 *Audio ieraksts dublēs video ierakstu, lai Tu varētu vieglāk izmantot šo materiālu. Tu vari ierakstīt audio daļu telefonā un sekot līdzi. Tādejādi, lai palutinātu savu ķermeni ar šīm praktiskajām nodarbībām, Tev nebūs vienmēr nepieciešams dators.

Tas būs video/audio* kurss no trīs daļām.

Ja Tu pildīsi šīs nodarbības regulāri, kopumā tās palīdzēs Tavām krūtīm justies vienkārši kā septītajās debesīs. Jo krūtīm ir nepieciešami glāsti un pieskārieni. Un Tu pieradināsi sevi mīlēt Dievietes dabisko rotu – savas krūtis, katru dienu parūpējoties par tām. Un rezultāts būs Tava Dievietes dabiskā rota – skaistas, veselas un laimīgas krūtis!

1. Ievads – paskaidrojošās daļas, kuru ieteicams noskatīties vai noklausīties pirms sāc darboties līdzi video/audio nodarbībās -  “Veselas un skaistas krūtis, I” un “Veselas un skaistas krūtis, II”.

2. Veselas un skaistas krūtis, I – vienkārša (pietiekoši īsa, lai Tu vienmēr spētu tam atrast 10-15 minūtes) praktiskā nodarbība, kuras laikā Tu iemācīsies, kā masēt savas krūtis, lai tās būtu skaistas, veselas un laimīgas. Šo nodarbību Tu varēsi pildīt gultā, no rīta vai vakarā, kad Tev ir ērtāk.

3. Veselas un skaistas krūtis, II – arī šī nodarbība būs tikpat vienkārša un īsa. Tā papildinās pirmo nodarbību ar citiem vienkāršiem un efektīviem enerģētiskās medicīnas paņēmieniem Tavas Dievietes dabiskās rotas labsajūtai.

*Audio ieraksts dublēs video ierakstu, lai Tu varētu vieglāk izmantot šo materiālu. Tu vari ierakstīt audio daļu telefonā un sekot līdzi. Tādejādi, lai palutinātu savu ķermeni ar šīm praktiskajām nodarbībām, Tev nebūs vienmēr nepieciešams dators.

Parasti šāda komplekta cena ir 151.00 EUR


CENA  61,- EUR


 Ko Tu iegūsi no “Dievietes noslēpuma piezīmēm”?

DIEVIETES APZIŅU!

Mēs neapzināti radām to, kas mēs esam, to, kas ir mūsu pasaule un mūsu dzīve. Mēs radām ar vibrācijām, enerģiju, starojumu un ar informāciju, kādu pārraidām Dievišķās Apziņas laukā. Ar šīm vibrācijām mēs radām sevi un savu pasauli 24 stundas diennaktī. Vai Tu spēj būt apzināta 24 stundas diennaktī? Visdrīzāk, ka nē. Tātad, lielāko daļu no visas Tavas fiziskās realitātes, kas ir Tavs ķermenis, Tava veselība, Tavas attiecības, Tava labklājība, Tava dzīve un Tava pasaule, Tu radi caur to, kā Tu sevi sajūti.

Kā Tu sevi apzinies?

Kas Tu esi?

Iespējams, ka iepriekšējā Tavas dzīves pieredze iemācīja Tev būt par pseido varoni – mīlēt dzimteni un darbu vairāk par visu pasaulē, aizmirstot par sevi, upurējot sevi. Ja Tu esi nonākusi šeit, tas nozīmē to, ka Tevi tas neapmierina, Tava dvēsele vēlas vest Tevi turp, kur Tev patiesībā ir jābūt – Dievietes statusā.

Mēs Tev piedāvājam iespēju iemācīt sevi mainīt šo pamatvibrāciju uz jaunu apziņu – Dievietes apziņu. Lai mainītos viss, atbilstoši Tavam jaunajam statusam. Dieviete nevar būt upuris. Dieviete nespēj aizmirst likt sevi pirmajā vietā. Dieviete neprot aizmirst, ka tikai viņa nosaka, ka vecuma nav un tam nav nozīmes. Ir nemainīgā jaunība, ziedēšana, dzīves baudīšana un saplūšana ar Dievišķo Mīlestību.

Ievēro! Netiks piegādāts fizisks produkts! Attēliem ir tikai ilustratīva nozīme.Visa programma ir digitālā veidā un būs pieejama  tūlīt pēc reģistrēšanās "Dzīves elpas" forumā(seko līdzi instrukcijām savā e-pastā).

 

CENA 61,- EUR

Produktu veidoja: 

Maira Gūtmane, ciguna apmācīttiesīgā instruktore, Rekonektīvās dziedniecības sertificēta praktizētāja

Inguna Dadeika, personības attīstības koučs, sievišķības trenere

Eva Voldiņa, “Dzīves elpas”  veidotāja

 *Dr. Christiane Northtrap, Godnesses Never Age: The Secret Prescription for Radiance, Vitality and Wellbeing (Hay House, 2015)

Donna Eden with David Feinstein, Ph.D., Energy Medicine for Women: Aligning Your Body’s Energy to Boost Your Health and Vitality (Penguin group, 2008)

Daily Breast Massage with Susan A. Matthews, MS, DVD, 2008

 “Dievietes noslēpuma piezīmes” ir aizsargāts autordarbs, programma nevar tikt izplatīta, pavairota vai kā citādi publiski ekspluatēta bez īpašnieka atļaujas. Visi materiāli paredzēti tikai un vienīgi no šīs vietnes iegādājušās fiziskās personas privātai un individuālai lietošanai.

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.