BEATA SPROĢE – KOZLOVSKA

Pasniedzeja_vizitkarte4

 

Mani sauc Beata. Esmu sertificēta dziedniece, ekstrasense psihoterapeite ar 17 gadu pieredzi. Desmit gadus esmu strādājusi medicīnā par fizioterapeiti. Mana dzīves pieredze ir pierādījusi, ka lietot zāles, kad slimība jau ir sākusies, ir tas pats, kā rakt aku, kad cilvēku moka slāpes. Tādēļ mācu un palīdzu clvēkiem, kā novērst slimības laikus.

Svarīgi ir sakārtot enerģētisko ķermeni, jo tas tieši saistīts ar fizisko ķermeni. Ja nav enerģijas, nebūs arī veselības.trumpe

 

Beata ir cilvēks, kuram no dabas dota spēja palīdzēt cilvēkiem. Visums viņai devis iespēju, un viņa dāsni tajā dalās ar cilvēkiem. Beatu zinu jau vairākus gadus, un 2011. gadā, kad viņa man pasniedza roku, lai palīdzētu, es sapratu, ka viņa mīl cilvēkus bez nosacījuma. Tādus cilvēkus mēs dzīvē satiekam reti. Un man atkal ir paveicies. Tāpēc ļoti priecājos, ka Beata ir Dzīves elpā”, jo zinu, ka viņa var daudziem cilvēkiem palīdzēt.”

/Eva Voldiņa Dzīves elpas” veidotāja/

 

____________________________________________________________

 

NODARBĪBAS:

 

 

 

 

 

Šeit Tu vari ieskatīties Beatas bezmaksas vebināros

 

 

 

 

 

 

 

 

Lai uzzinātu vairāk un piedalītos, kadā no Beatas Sproģes- Kozlovskas nodarbībām, uzej uz konkrēto nodarbību, atver un nokļūsi tieši tur, kur vēlies.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 Komentāri

 1. Rakstīja Dzinta on 11/10/2015  19:07

  Man ļoti patīk nodarbības par veselību,bet labprāt ja ir iespēja klausos arī citas lekcijas.Ļoti interesanta bija lekcija par spoguļiem.Esmu ieteikusi arī draudzenēm.Izmantoju ieteikumus par spoguļiem.

 2. Rakstīja Gunda on 11/10/2015  19:05

  Man ļoti patika "Sadzīves rituāli, kas palīdz uzlabot dzīves kvalitāti"
  Jo viņās ir lietas par ko mēs bieži aizmirstam un neizmantojam, bet šis nodarbību cikls bija kā atgādinājums par sadzīviskām lietām, ko kādreiz man mācījusi vecvecmāmiņa.
  Paldies par interesantajām nodarbībām.

 3. Rakstīja Dzinta on 11/10/2015  18:40

  Man ļoti patīk nodarbības par veselību,bet labprāt ja ir iespēja klausos arī citas lekcijas.Ļoti interesanta bija lekcija par spoguļiem.Esmu ieteikusi arī draudzenēm.Izmantoju ieteikumus par spoguļiem.Gribētu apgūt zināšanas par sievišķību.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.