PIETEIKTIES UZ 

 VASARAS APZINĀTĪBAS NOMETNI

  

  

 “Dzīves elpas” jubilejas nometne

APZINĀTĪBAS NOMETNE

No 12.-15. jūlijam

Salacgrīvā

 

 

 

 

 

Mūsu civilizācija mainīs sevi pati. Bez citplanētiešu vai kosmiskā saprāta iejaukšanās. Kādā veidā? Pajautājiet, un es atbildēšu: pateicoties savas apziņas izmaiņām. Tas ir pateicoties cilvēka vēlmei mainīties. Mainīties pašam.”

/N. Nadeždins/ 

Šī ir “Dzīves elpas” piektā vasaras nometne.

 

Šoreiz mūsu mērķis ir palīdzēt ikvienam cilvēkam dzīvot savu dzīvi apzinātāk. Apzinātība ir mūsu sākotnējā būtība. Kā iemācīties dzīvot apzināti: būt šeit un tagad, uzņemties atbildību par visu notiekošo dzīvē, saudzīgi izturēties pret visu dzīvo, vērot sevi no malas un lūkoties uz visu caur sirdi.

Kopā mēs mācīsimies apzināt sevi, savu ķermeni, sava domas, apkārtējo pasauli un cilvēkus sev apkārt.


Tā būs klāt esamība visā, ko mēs šajās trīs dienās darīsim. Sākot no elpošanas un apzināta uztura izvēles, un beidzot ar blakus esoša cilvēka pieņemšanu. Sāksim mēs ar sava ķermeņa un tā kustību apzināšanos. Mācīsimies ieklausīties savā ķermenī, uzdodot tam jautājumu «Kurp vēlētos kustēties mans ķermenis?».

 Tālāk dosimies apzinātības praksēs, kuras būtu jāievieš visās savās darbībās. Mācīsimies visu darīt uzmanīgi, mierīgi, nesteidzoties un skaisti.  Visu nometnes laiku mums gatavos ēst balstoties uz apzināta uztura principiem.

Mācīsimies arī vērot, novērot un virzīt savas domas. 

Ja mēs neprotam apzināti uztvert to, kas notiek šobrīd, mēs dzīvojam tukšgaitā. Mācīsimies skatīties uz lietām, uz to patieso dabu, turklāt neiesaistot šajā procesā liekus vērtējumus un viedokļus.

Mācīsimies apzināti skatīties uz cilvēkiem, kuri  ir blakus, un atcerēties, ka visi viņi ir Dvēseles. Un brīnišķīgas dvēseles. Pilnīgi iespējams, ka šajā apzinātības nometnē ikviens saskarsies ar savu iekšējo pretestību. Un tas ir tikai normāli. Tāpēc arī mēs mācīsimies un trenēsimies kopā. Lai pamazām tas viss iedzīvinātos apzinātājā ikdienā. Apzinātības praksi var zināmā mērā uzskatīt par meditāciju, tāpēc visu šo triju dienu laikā daudz laika veltīsim meditācijām. To visu vēl vairāk ievibrēt palīdzēs Tibetas dziedošie trauki.

 Ar mums nometnē būs

MAIRA GŪTMANE  - Cigun skolotāja, Pārmaiņu trenere un “Dzīves elpas” pasniedzēja 

EVA VOLDIŅA -  Dzīves elpas veidotāja

Es eju šobrīd savu ceļu uz apzinātību un brīvību. Ir brīži, kad nav viegli un ļoti vajadzīgs atbalsts, tieši tāpēc arī radās doma par tieši šādu nometni. Jo mēs maināmies darbībā.

LITA BRAMBATE- Enerģijas elpošana atdzimšanai vadītāja (rebirther) un “Dzīves elpas” pasniedzēja 

GUNTA DAUĢE - “Dzīves elpas” pasniedzējasertificēta kristālu dziedniece un kristālu praktiķe, sertificēta taroloģe un maiju kalendāra zinātāja.  

ANTRA DZINTARNIECE - Tibetas dziedošo trauku vibroakustiskās masāžas un meditāciju meistare 

BETIJA VOLDIŅA -  sertificēta SPA specialiste, masāžu terapeite

Priecājos par visu, kas ar mani notiek, jo notiek arvien brīnišķīgākas lietas. Manā praksē mani visvairāk iedvesmo tas, ka cilvēki man un manām rokām uztic kaut ko tik ļoti dārgu kā savas dvēseles māju - savu ķermeni.

PIETEIKTIES UZ 

 VASARAS APZINĀTĪBAS NOMETNI

 Norises vieta

 Šoreiz viss ir savādāk, jo arī mēs esam citi. Šoreiz tuvāk sev un savai sirdij, tāpēc nometne norisināsies Salacgrīvā, pie pašas jūras, Evas vecāmammas pagalmā. Jā tieši tur, kur sākušies daudzi ceļi un kur vienmēr satiekas paaudzes. Sētā, kura nemitīgi pilnveidojas, tāpat kā mēs ikviens. Kura jau vairākus gadu ir viena no sakoptākajām  un radošām idejām bagātākā sēta Salacgrīvas novadā.

Lai apzinātos sevi, kā daļu no Visuma un būtu tuvāk dabai, mēs dzīvosim teltīs.

Tā kā nometnes laikā ēdiens būs balstīts uz apzināta uztura principiem un visu nometnes laiku mēs trenēsim savu apzinātību, tad nometnes dalībniekiem būs arī mājas darbs, kas būs paveicams iepriekš (par to sīkāka informācija pēc pieteikšanās uz nometni e-pastā)

 Uzzini ko par nometni stāsta pasniedzēji

Tas viss un vēl vairāk  notiks “Dzīves elpas” 

jubilejas nometnē

APZINĀTĪBAS NOMETNE

DALĪBAS MAKSA 

160.- eiro

    Dalība nometnē tiek apstiprināta pēc pirmās iemaksas (50 eiro apmērā) saņemšanas!                   

Atlikušo summu – 110, - eiro  jāiemaksā līdz 11.07.17. 

Lai vienotos, rakstiet uz e-pastu dziveselpa@dziveselpa.lv

Cenā iekļauts – telšu vietas, ēdināšana, visas nodarbības, viss nepieciešamais nodarbībām.                                     

Cenā nav iekļauts – individuālās konsultācijas ar pasniedzējiem un individuālās masāžas. 

Maksājuma  rekvizītus  jūs saņemsiet pēc reģistrēšanās.   

 PROGRAMMA

Mēs sabraucam jau  ceturtdienas vakarā, 12.jūlijā no plkst. 18.00. Kopīgi ievibrēsim vienotās enerģijās un noskaņosimies trim īpašām dienās ceļā uz savu apzināto, laimīgo dzīvi. Mājup dosimies svētdienas pēcpudienā, 15.jūlijā, no plkst. 17.00.

 Ceturtdiena,12.jūlijs

no 18.00 – Sabraukšana

19.30  - Vakariņas,mērķu uztādīšana un iepazīšanās

21.00  – Tibetas dziedošo trauku meditācija. Ievibrēsim kopīgai enerģijai

22.00  – Sarunas, pastaigas un došanās pie miera.

Piektdiena,13.jūlijs

6.00 – 9.00 – Rīta cēliens ( pastaigu meditācija, ciguns, laiks sev )

9.00 – 10.00 Brokastis

10.00 – 13.00  - Lita Brambate. Enerģijas elpošana - vingrinājums sevis un savu emociju atbrīvošanai, apkārtējo iepazīšanai un pieņemšanai. Kādas ir izjūtas elpojot enerģiju. Kā elpot cikla laikā. Ievadmeditācija. Elpošana. Dalīšanās.

13.00 -14.00  Pusdienas

14.00 – 17.00  - Maira Gūtmane.  “Apzinātības prakse”. Kas ir apzinātība. Ko mēs iegūstam kļūstot apzinātāki. Kā apzināt sevi un savu ķermeni. Meditācija. Dalīšanās.

17.00 – 19.00  -  Eva Voldiņa. Radošā darbnīca “Es radu šeit un tagad, kaut ko ļoti īpašu”

19.00 – 20.00  Vakariņas

20.00 – 22.00  Gunta Dauģe. Rituāls apziņas atvēršanai. Sevis apzināšanās sākas aiz tās robežas, kur spējam pārkāpt pāri mūsu robežām – tam, kas mūsos ir audzināts, tam, ko sabiedrība ir mūsos iespiedusi, stereotipiem, pārliecībām un ego. Apzināšanās ir iespējama, kad esam atbrīvojuši sevi no šiem sprostiem un pieņēmuši sevi, kā ilūziju. Kā nekonkrētu, mainīgu būtni, kura veidojas, attīstās un varbūt nemaz patiesībā neeksistē. Apgaismība ir iespējama tikai pēc tam, kad noārdīta pieķeršanās! Un visciešāk mēs esam pieķērušies paši sev. Tāpēc rituālā centīsimies atbrīvot savu prātu un vienkārši sajusties šeit un tagad. Palaist vaļā sevis izveidotās personības rāmjus un pārliecināties, ka varam sevī ieraudzīt lietas, kuras līdz šim uzskatījām par nesavienojamām ar mums.

22.00  – Sarunas, pastaigas un došanās pie miera.

Sestdiena, 14.jūlijs

6.00 – 9.00 – Rīta cēliens ( pastaigu meditācija, ciguns, laiks sev )

9.00 – 10.00 Brokastis

10.00 – 11.00 Antra Dzintarniece.Tibetas dziedošo trauku meditācija. Es atbrīvoju sevi no visa liekā, skaistai un brīnišķīgai dienai.

11.00 - 13.00  Gunta Dauģe. Izproti savu debespusi pēc maiju kalendāra Kopīgi noskaidrosim, kādu debespusi nodarbības dalībnieki pārstāv. Stāstīšu sīkāk, kādas īpašības piemīt cilvēkiem no konkrētās debespuses, kā arī kā konkrētie cilvēki mijiedarbojas savā starpā. Ar kādiem izaicinājumiem saskaras katrā debespuses enerģiju nesošie cilvēki un ko ņemt vērā satiekot citus cilvēkus. Došu ieskatu, kādas iespējas paver maiju kalendārs un kā tas ietekmē mūsu ikdienu.

13.00 -14.00  Pusdienas

14.00 – 16.00 - Maira Gūtmane.  “Apzinātības prakse”. Tava domāšana, kā tā palīdz vai traucē kļūt apzinātākam.

16.00 – 19.00  - Lita Brambate. Enerģijas elpošana - vingrinājums negatīvo domu un pieņēmumu par sevi atbrīvošanai, palīdz atdalīt sevi no citu cilvēku ietekmes uz mūsu dzīvi. Kāpēc svarīgi atbrīvot pirmo elpu. Kā tas ietekmē mūsu dzīvi. Ievadmeditācija. Elpošana. Dalīšanās.

19.00 –  20.00  - Vakariņas

20.00 – 22.00 - Maira Gūtmane. Radošā darbnīca. Neiromākslošana. Vakara meditācija

22.00  – Sarunas, pastaigas un došanās pie miera.  

Svētdiena, 15.jūlijs

6.00 – 9.00 – Rīta cēliens ( pastaigu meditācija, ciguns, laiks sev )

9.00 – 10.00  - Brokastis

10.00 - 12.00  Lita Brambate. Enerģijas elpošana - ļaušanās, pieņemšana. (Kā ikdienā efektīgi ar sevi strādāt) Ievadmeditācija. Elpošana. Dalīšanās.    

12.00 -13.00  Pusdienas

13.00 – 15.00  - Maira Gūtmane. “Apzinātības prakse”.  Kā pieņem sevi un apkartējot vidi jeb ko darīt, kad tas viss neizdodas”

15.00 –  17.00  - Nometnes noslēgums “Ballīte”

  • Dzimšanas dienas pārsteigums
  • Dalīšanās ieguvumos
  • Vienotas enerģijas radīšanas rituāls, tā sūtot savu prieku, mīlestību un pateicību Visumā
  • Tibetas trauku nosledzošā menditācija

Programma ir iespejams elastīgas izmaiņas, balstoties uz nometnes dalībnieku sajūtām un enerģiju

 Papildus iespējas

(par atsevišķu samaksu uz vietas nometnē)


  • Betija Voldiņa piedāvās dažādas masāžas (muguras, visa ķermeņa, Psihosomatisko) un masāžu rituālus 
  • Antrai Dzintarniecei Tibetas dziedošo trauku vibroakustiskā masāža
  • Kā arī pasniedzēju konsultācijas

Pievērs uzmanību!
 Visu informāciju par konsultāciju un pakalpojumu laikiem un cenām jūs saņemsiet pēc reģistrēšanās uz nometni.

         

PIETEIKTIES UZ 

 VASARAS APZINĀTĪBAS NOMETNI

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.