APRĪLĪ! Prieka izaicinājums jeb mēnesis prieka vibrācijās

 

Prieka izaicinājums jeb mēnesis prieka vibrācijās Patiesības, Mīlestības un Laimes manifestācijai.Svētki bez iemesla, svētki svinēšanas pēc, Svētki SEVIS Pēc!

 

 

Mums nav jāmainās, mums nav sevi jāizlabo, mums nav jāmeklē problēmas, lai augtu, tās risinot. Izklausās tendenciozi, vai ne? Vai vēl ambiciozāk – Mēs jau esam pilnīgi, mēs jau esam pareizi un labi. Vienīgais, kas mums jādara, jāpatur sevi prieka un pateicības vibrācijās. Savas un vispārīgās Laimes formulas meklējumos ir tik daudz cilpu un šķērsielu, kurās apmaldīties, un ir tikai cilvēcīgi ik pa laikam pagurt un domāt par padošanos. Vai nolemt, ka tikai nemitīga cīņa ar apstākļiem un sevi, ir risinājums un ceļš.

 

Mums Tev ir piedāvājums

DODIES ŠEIT UN UZZINI VAIRĀK

 

 Mums Tev ir piedāvājums – izaicināt sevi un pārbaudīt, cik tas ir nopietni vai nenopietni – parūpēties par vienu vienīgu vibrāciju, kura varētu starot no Tevis – prieka vibrāciju. Un kas notiek, kad Tu nonāc šajā Patiesības frekvencē.

Būs iespēja iekulties augstu vibrāciju darīšanās, pievienoties unikālai spēlei un iesaistīties bezkompromisa prieka radīšanā savā un visa kvantu lauka smilšukastē.

Kāpēc?

Tāpēc, ka tad, kad Tu dari to, kas Tevi dara laimīgu un priecīgu, tāda atļauja tiek piešķirta arī pārējiem visiem mums!

 

 

 

 

Mēs arī spēlēsimies un kā jau katrā spēlē –
būs balvas! 

 

DODIES ŠEIT UN UZZINI VAIRĀK

 

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.