Eneagrammma. Garīgā izaugsme. Mīlestības ceļš.

Katram no eneagrammas raksturiem ir izveidojušies paradumi, kuri neļauj izbaudīt dzīvi mīlestībā un paļāvībā. Dzīves pirmajā pusē mums katram ir kādi izteiktākie nederīgie priekšstati un pārliecības, ko ir vērts mainīt un eneagramma ir kā spogulis, kurā atpazīt tipiskākos.

Janvāra nodarbībās veidosim mīlestības un pieņemšanas attiecības ar sevi un pasauli, iedziļinoties piecos mīlošas attieksmes elementos: kā pamanīt, pieņemt, novērtēt, pieķerties un ļaut (otram) būt. Jūs redzēsiet, kā  konkrētā rakstura “nelaimīgumu” palīdz veidot kāda no šo elementu iztrūkums. (Piemēram, otrais raksturs pamana citu vajadzības, bet nepamana savējās, piektais nenovērtē sava ķermeņa iespējas, septītajam ir grūti „pieķerties” otram utt.).

Nodarbībās es dalīšos ar zināšanām un tehnikām, kā mainīt domāšanas paradumus un priekšstatus par sevi un pasauli, gan krājot pierādījumus un pozitīvas pieredzes par pretējo (piedzīvojot, apzinoties, pierakstot), gan arī nostiprinot «derīgos priekšstatus» emocionāli spēcīgā pieredzē.

Nodarbībās piedāvāšu izmantot “mīloša vērotāja” konceptu, kā arī viedus, kā pamanīt un attīstīt vērotāju sevī; kā izturēties pret sevi draudzīgi un mīloši, kā kļūt mazāk atkarīgam no apkārtējo cilvēku/vides pieņemšanas un mīlestības, kā pamanīt visuma (Dieva) svētības un žēlastību/sajust visuma mīlestību.

 

 

Otrdienā, 2.janvāri, plkst.19.30

 “Eneagrammma. Garīgā izaugsme. Mīlestības ceļš.”

Ar Pasauli kaut kas nav kārtībā un man tas ir jāizlabo

Īpaši aicināti visi, kuri mēdz domāt, ka „Ar Pasauli kaut kas nav kārtībā un man tas ir jāizlabo”. Katrs, kas domā, ka dzīve ir kaujas vai vismaz cīņas lauks un ir vienmēr modri un gatavi cīnīties, lai saglabātu varu un lai izdzīvotu. Nodarbībā runāsim par dusmām un 8.,9. un 1. raksturu ceļiem sevis iepazīšanā un dusmu atpazīšanā un līdzsvarošanā.

 Otrdienā, 9.janvāri, plkst.19.30

“Eneagrammma. Garīgā izaugsme. Mīlestības ceļš.”

Pasaule ir OK, bet ar mani kaut kas nav kārtībā

Lielākie ieguvēji būs tie, kuri mēdz domāt, kaPasaule ir OK, bet ar mani kaut kas nav kārtībā”. Ja dzīves izjūta ir, ka bez ārējā apliecinājuma es īsti neesmu pilnīgs. Nodarbībā runāsim par kaunu, 2.,3. un 4. raksturu ceļa pie sevis pieņemšanas un atbrīvošanos no nevajadzīga/toksiska kauna.

Otrdienā, 16. janvārī, plkst.19.30

“Eneagrammma. Garīgā izaugsme. Mīlestības ceļš.”

Pasaule nav droša vieta. Izdzīvošu, ja būšu gudrs

Nodarbība visvairāk veltīta cilvēkiem, kuri ir pārliecināti, ka „Pasaule nav droša vieta. Izdzīvošu, ja būšu gudrs”. Tiem, kuri domā, ka prāta attīstīšana ir visdrošākais ceļš. Nodarbības tēma būs bailes un 5.,6. un 7. raksturu ceļš prom no bailēm uz drošības un paļāvības sajūtu iemantošanu pasaulē.

 

Par IEVADA KURSU  “Eneagramma – ceļš sevis un pasaules izzināšanai”

vairāk vari uzzinār šeit

 

Uz tikšanos nodarbībās!

 

 

 

 

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.